RIO CARNAVAL GUIDE
KLUB PODRÓŻNIKA

Sylwester w Rio

Brazylia świętuje sylwester jako "Ano Nove bądź  Revillion potocznie.

Uroczystości na Sylwestra w Brazylii
 Sylwester w Brazylii należy do najbardziej gorące inprezy kończące rok na świecie. Przyjeżdza tu niezliczona ilość turystów by zobaczyć seksowne pokazy samby, salsy i najlepsze tancerki tańca dance z jednego z najlepszych klubów dance Passeio Dance. Istnieje przekonanie, że zapala się świece na piasku plaży, rzucając białe kwiaty na wodzie, dziękując Iemanja-bogini morza, i skacząc przez  siedem fal podczas wymawiania życzenia na nadchodzący rok, przyznaje jedno z nich i spełnienia w Nowym Roku.

 Chętnych na imprezę sylwestrową w Brazylii jest bardzo dużo dlatego o rezerwacji należy już pomyśleć w październiku. Na czoło najlepszych miejsc na spędzenia sylwestra wysuwa się Copacabana, gdzie ludzie z całego kraju i świata zbierają się, aby by poczuć idotę i ducha Nowego Roku. Copacabana pozostaje oświetlony ozdobnymi lampkami, wykonane w niezwykle piękny i zachwycający sposób. Inne niż Copacabana miejsca godne polecenia miejsca to Ipanema i klub Passeio Dance w Rio.

Kultura Party na Sylwestra w Brazylii
 Wszystkie kluby, puby, hale i zabawy, i restauracje są pełne tłumu ludzi. Są one zupełnie inne niż na amerykańskich czy europejskich imprezach , muzyczne pokazy salsy i samby, występy na żywo i koncerty organizowane są w kilku głównych miastach Brazylii. Najgorętsze miejsca Brazylii można znaleźć oczywiście w Rio de Janeiro. W Brazylii sylwester ma dodatkowy smaczek, jest nim oczywiście brazylijski karnawał, w których duża liczba ludzi nosi na sobie kolorowe i wyszukane ubrania, przechodząc przez różnych ulicach, i jeść, śpiewać, dopingować, tańczyć i słuchać muzyki przez cały czas, a jednocześnie życząc wszystkim nowego roku. To dlatego Rio uznawane jest za najbardziej entuzjastyczne miasto świata Taniec samba wykonywana podczas karnawału prawie każdego rzuca na kolana.

Tradycje na sylwestrowe w Brazylii
 Sylwester w Brazylii ma wielką tradycję, które według wierzeń miejscowych ludzi, symbolizuje pozytywne aspekty w nadchodzącym roku. Każda z tradycji, ma pewną istotę i wpływ na jej ducha. Na przykład, ubieranie w nowy rok nowej bielizny jest  koniecznew pewnych również regionach ważny również jest jej kolor. Zielony dla dobrego zdrowia, biały dla pokoju, żółty dla bogactwa, dla miłości różowy, czerwony do pasji, i fioletowy dla inspiracji. Ubiór biały na Sylwestra, mają w nowym roku zapewnić dobrobyt i dobre relacje z ludzmi w nadchodzącym roku.

 Jest jeszcze inna tradycja jedzenia soczewicy, wieprzowina, i ryby podczas noworocznego czasu. Jedząc soczewicę symbolizuje na bogactwo w swoim życiu w całym nadchodzącym roku, a ryby i wieprzowina są uważane za istotę poruszania się do przodu, co symbolizuje postępy w życiu prywatnym i zawodowym . Z tym samym sensie, jedzenie ptaków i krabów symbolizuje klęski w życiu, co oczywiście nie jest zalecane. Inna tradycja związana z Sylwestrem w Brazylii obejmuje jedzenie siedmiu winogron, a następnie utrzymanie ich nasion w kieszeni. To symbolizuje  wystarczająco dużo pieniędzy w nadchodzącym roku.

 Podczas tych spędzających dni od Sylwestra na plażach już powiedział wszystko, co trzeba zrobić. Oto kilka tradycji dla tych, którzy są z dala od mórz i plaż. Skakać z prawej nogi na trzy razy, lub wspiąć się na stołek, a następnie wrócić na dół krok prawą stopę. Jeśli pragniesz znaleźć Miłość w nadchodzącym roku, upewnij się, że pierwsze życzenia składasz osobie przeciwnej płci, a także od rodzaju uścisku i serdeczności.
Kreator stron www - przetestuj!